Etiketeminorene

Shqiperia

Zhduken dy minorenë në Maliq

Më 21 dhjetor, një vajzë dhe një djalë minorenë janë larguar nga banesat e tyre në Maliq. 16 vjeçarja me iniciale S.O, është denoncuar si e zhdukur nga tezja e...

OPINIONE

INTERVISTA