EtiketePresidenti

Bota Shqiperia

Presidenti i Shqipërisë në Qabe?

Presidenti i Shqipërisë z. Bujar Nishani, i shoqëruar nga një pjesë e stafit të tij, gjendet në Mekë, në Arabinë Saudite prej dy ditësh në një vizitë në vendin...

Shqiperia

Presidenti, Blushi: Skenar i PS-LSI

Kuvendi ka nisur seancën e kësaj të enjte me debate për zgjedhjen e Presidentit dhe kërkesën e PS-LSI drejtuar KQZ-së për të shtyrë afatin e regjistrimit të...

OPINIONE