Etiketereagon

Bota

BE reagon kundër Izraelit

Bashkimi Evropian ka reaguar kundër gjuajtjes së forcave izraelite më armë zjarri ndaj palestinezëve të cilët marrin pjesë në protesta paqësore në Gaza...

Bota

Shteti izraelit takson kishat, reagon BE

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Politika të Jashtme dhe të Sigurisë, Federica Mogherini, lidhur me planin e Bashkisë së Jeruzalemit të...

OPINIONE