EtiketeSIS

Bota

Sulmohet ISIS nga Rusia,120 të vrarë

Ministria ruse e Mbrojtjes ka publikuar xhirimin në të cilin shihet sulmi i aviacionit rus në caqet e ISIS-it. Aviacioni rus ka shkatërruar 32 “pikapa” dhe ka...