EtiketeStokholm

Opinion

Lëreni Arbën të qetë!

nga Mira Kazhani. Ka një lumë komentuesish që kanë përmbytur wall-in në Facebook apo dhe Instagram të Arba Kokalarit, vajzës me origjinë nga Shqipëria, që...

Bota

Një i vdekur pas shpërthimit në Stokholm

Një shpërthim, origjina e të cilit nuk dihet ende, shkaktoi një të vdekur dhe një të plagosur pranë një stacioni metroje në zonën e Stokholmit, njoftoi policia...