Etiketetermeti

Rajoni

Tërmeti dridhi Shkupin

Një tërmet ka dridhur Shkupin me epiqendër 10 km në thellësi të nëntokës së kryeqytetit. Tërmeti ka pasur fuqi prej 4 shkallës sipas Rihterit dhe gjithashtu...