EtiketeTrump

Bota

Dueli Trump-Kim Jong Un

Uashingtoni kërkon sanksione të forta për ta shkëputur Korenë e Veriut fare nga sistemi financiar global. Por konsideron gjithashtu edhe rritje të trysnisë mbi...

Opinion

Përse e sulmoi Trumpi Sirinë?

  Olsi Jazexhi Agresioni i datës 6 prill kundër Sirisë është krimi më i fundëm dhe ilegal që administratat amerikane bëjnë kundër vendeve arabe dhe...

OPINIONE

INTERVISTA