EtiketeXhamu Kashmir

Bota

Përleshje në Xhamu Kashmir

Të paktën 3 kryengritës janë vrarë si pasojë e përleshjes mes forcave të sigurisë dhe kryengritësve në rajonin Xhamu Kashmir të Indisë. Sipas lajmeve në mediat...

Bota

Përleshje në Xhamu Kashmir, 4 të vdekur

Në rajonin Xhamu Kashmir të Indisë si pasojë e një përleshjeje mes forcave indiane të sigurisë dhe atyre të rezistencës në rajon humbën jetën 4 persona. Sipas...

OPINIONE