EtiketeXhamu

Bota

Përleshje në Xhamu Kashmir, dy të vdekur

Të paktën dy kryengritës janë vrarë si pasojë e përleshjes mes forcave të sigurisë dhe kryengritësve pro-pavarësisë në rajonin Xhamu Kashmir të Indisë. Sipas...