Shqiperia

Takimi me Bashën, Spahiu del i revoltuar: Basha na …

Kreu i Aleancës “Kuq e Zi”, Kreshnik Spahiu ka dalë shumë i revoltuar para mediave pas takimit me Lulzim Bashën.

Spahiu deklaroi se nuk ka rënë dakord për listat me Bashën, ndërsa i vuri dhe një limit kohor kreut të Partisë Demokratike.

“Basha theu besën, i kemi dhënë një orë afat. Unë u angazhova me të gjithë aleancën “Kuq e zi”, por Basha na preu në besë. Ka një orë kohë për të reflektuar në të kundërt do të më duhet të tërhiqem nga politika”, – tha Kreshnik Spahiu para mediave

OPINIONE