Shqiperia

Tedi Blushi: Më 2 mars të gjithë institucionet në bulevard do ti kthehen popullit

Këshilltari i presidentit Meta, Tedi Blushi ka reaguar në Facebook pas deklaratave të Metës se e pret popullin në bulevard për të lidhur besën:

“Në 2 mars firmoset dekreti i parë për SHPARTALLIMIN E PLOTË TË GRUSHTIT TË SHTETIT, përpara popullit shqiptar, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku do të lidhim një BESËLIDHJE për të çmontuar njëherë e mirë regjimin e mafiozëve dhe oligarkëve.

TË GJITHA INSTITUCIONET QË JANË NË BULEVARDIN ‘DËSHMORËT E KOMBIT’ DO T’I KTHEHEN POPULLIT SHQIPTAR!

ATA QË KËRKOJNË POPULLIN E PRESIDENTIT NË WHATSAPP, TË POROSITIN POTURE TË GJERA!”, shkruan Blushi.

/tpz

OPINIONE