Shqiperia Sociale

Terrorizoi gruan dhe vajzën e sëmurë rëndë. Rama i arrestoi babain në mes të natës” (FOTO TRONDITËSE)

Një tjetër denoncim nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili thotë se një familje me pjesëtarë të sëmurë rëndë, është terrorizuar në Kukës pasi policia ka arrestuar kryefamiljarin në mes të natës.

“Gjykoni vetë kush është bandit; vogëlushja që dergjet nga një semundje e rënde apo Edvin Kristaq Rama që i dërgon në ora tre të natës fallangat e krimit për të rrëmbyer të atin, Lefter Rexhmati pranë shtratit të saj? Sb”, shkruan Berisha teksa poston edhe këtë foto.

OPINIONE