Shqiperia

Tiranë, autobusi përplas qytetarin me biçikletë

Një autobus i linjave të brendshme të transportit publik në Tiranë ka përplasur një qytetar me biçikletë mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ndodhi rreth orës 6 e 30 pranë pallatit me shigjeta, në unazën e kryeyqytetit.

 

 

I lënduari ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Me të mbërritur në vendngjarje policia ka kryer veprimet proceduriale për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

OPINIONE