Shqiperia Sociale

Tiranë, mbesa 27-vjeçare nxjerr në rrugë në mes të natës gjyshin 86-vjeçar dhe i merr shtëpinë

Një 27-vjeçare në Tiranë ka nxjerrë gjyshin e saj në rrugë duke i marrë shtëpinë 86-vjeçarit.
Burime nga organi i akuzës në kryeqytet, bëjnë të ditur se dje, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për G. Xh., vjeç 27 banuese në Tiranë, pasi dyshohet se më datë 24. 08. 2017, rreth orës 21:35,me vetëgjyqësi, i ka nxjerrë sendet personale nga shtëpia gjyshit T. T., i datëlindjes 22.02.1931, banues në Tiranë. Neni 277 i Kodit Penal.

 

OPINIONE