Shqiperia

Tragjike, 28-vjeçari në Pogradec gjendet i varur në pemë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Një i ri, 28-vjeç me me iniciale I.H është gjetur i varur në një peme pranë banesës së tij në fshatin Dardhas të Pogradeci

Viktima është 28-vjeçari me iniciale I.H..

Sipas një rindërtimi paraprak të ngjarjes nga policia lokale, kemi të bëjmë me vetëvrasje. Nga veprimet hetimore, rezulton se I.H. vuante nga depresioni dhe mjekohej për këtë sëmundje

OPINIONE

INTERVISTA