Shqiperia

Tragjike, gjendet një fëmijë i mbytur në kanal te banesat sociale në Shkozë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë të diel në Tiranë. Pak minuta më parë  është gjetur një fëmijë rreth 5 vjeç i mbytur në kanal, te banesat sociale në Shkozë.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe nuk ka ende detaje, por policia po bën verifikime për të zbuluar nëse viktima është fëmija që u denoncua i humbur pak ditë më parë./Tpz