Shqiperia

Vdes marinari grek në portin e Durrësit

Një marinar ka ndërruar jetë në portin e Durrësit gjatë ditës së sotme.

Sipas informacioneve të para, ai është marinar i tragetit “Adria” me origjinë greke.

Dyshimet e para janë se ka pësuar infarkt dhe është rreth 50 vjeç pasi ka rënënë det.

Ai quhet Dimitros Ntiros. Ishte mekanik i tragetit./Tpz

OPINIONE