Shqiperia

“Veshkuq”, “Budalla”, shpërthejnë fyerjet mes politikanëve të PD-së dhe PS-së në studio

Përpos diskutimeve, shpeshherë në studio televizive shpërthejnë edhe debate që degjenerojnë në fyerje e sharje. Kjo ka ndodhur në emisionin e mbrëmshëm ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në ‘Neës24’.

Teksa po flisnin për situatën politike dhe zgjedhjet e 25 qershorit, në një moment deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka shpërthyer dhe e ka quajtur deputetin e PD, Genc Pollo veshkuq, ndërsa ky i fundit e quajti budalla.

Ervin Bushati-Pollos: Ju jeni të gjithë veshkuq, pse u skuqe.

Genc Pollo: Ti je budalla.

OPINIONE