Shqiperia

VIDEO/ Digjet makina e kreut të FRPD në Durrës, shkak një defekt elektrik

Makina e kreut të FRPD në Durrës Ndrec Pjetri është djegur aksidentalisht pasditen e sotme. Mësohet se shkak ka qenë një defekt elektrik në makinën e tij që ka çuar më pas në flakë.

Ka qenë vetë Ndrec Pjetri i cili ka pranuar se ngjarja është aksidentale dhe nuk ka të bëjë me një zjarrvënie të qëllimshme. Gjithashtu në videon më posht shihet automjeti në flakë ku shihet edhe puna e zjarrfikësve për të shuar zjarrin.

/BalkanWeb/

OPINIONE