VIDEO/ Momenti kur Rama zbardhet me miell në parlament

Vetëm disa minuta pasi rinisi seanca parlamentare, deputeti Flamur Noka i hodhi kryeministrit Edi Rama miell në fytyrë.

Kjo bëri që kryeparlamentari Gramoz Ruçi të ndërpresë sërish seancën dhe kerkoi perjashtimin e Nokes.

Rama vijon te qendroje i pashqetesuar dhe gelltit uje teksa i hedhin miell…

https://youtu.be/39FlFf3p2q0

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne