VIDEO tronditëse, banorët e Athinës pasi i shpëtuan flakëve

Një video e re ka dalë, një javë pas zjarrit vdekjeprurës që goditi Attica-n lindore, duke treguar turmat e njerëzve duke i’u drejtuar detit për të shpëtuar nga flakët dhe tymi asfiksues.

Video tregon se si qindra njerëz mbanin kokën të mbuluar me ç’të mundin për ti shpëtuar tymit helmatisës ndërkohë që zjarret vazhdonin ende të shkatërronin gjithçka.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne