Rajoni Sport

Vojsllav Sheshel e quan Xhakën “shqiptar bastard të shëmtuar

Lideri radikal serb, Vojslav Sheshel menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në mes Serbisë dhe Zvicrës ka bërë një koment të fortë në Tëiter.

Ai i quan bastardë shqiptarët duke postuar foto të Granit Xhakës.

“Shqiptarë bastardë të shëmtuar” – shkruan Sheshel

Ai u dënua nga gjykata e Hagës për krime lufte në Bosnje, por u lirua për shkak të gjendjes shëndetësore. ©LAPSI.al