Shqiperia

Vrasja a Agim Bucit në Kamëz, polumbarët në ditën e tretë të kërkimit të armës

Edhe gjatë ditës së sotme kanë vijuar kërkimet në lumin e Tërkuzit tek ura e “Zgafnorit” në Njësinë Administrative Zallherr, për gjetjen e armës së krimit, në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Kamëz në datën 25 Prill ku humbi jetën shtetasi A. B., dhe mbeti e plagosur bashkëshortja e tij, shtetasja M. B.

Polumbarët e repartit special “Renea”, prej mëngjesit të sotëm kanë rinisur kërkimet me mjete speciale, në vendin ku autori ka deklaruar se ka hedhur armën.