Sociale

Vrasje e dyfishtë në Tiranë

Ditën e sotme, një burrë ka marrë armën dhe ka vrarë gruan e tij e më pas veten.

Burime nga policia bëjnë me dije se krimi makabër ndodhi në zonën e njohur si frutikulturë.

Pas sinjalizimit, shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, i gjetën në banesë të pa jetë Halil Lita dhe Dije Lita.

shtetasit me inicialet H. L., dhe D. L. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia po heton lidhur me zbardhjen e krimit të dyfishtë.

OPINIONE