Shqiperia

Zbulohet emri, ja kush është shefi i policisë që dekonspiron operacionet për kapjen e Balilit

Sa herë që policia është nisur për të arrestuar Klemend Balilin, operacionit e saj kanë dështuar. Sigurisht që ka pasur tradhti brenda radhëve të saj.

Një mesazh i mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha ka denoncuar me emër e mbiemër shefin e policisë që dekonspiron këto operacione.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Narkodrejtori që informoi Balilin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirmbrema Doktor pasi lexova ne media informacionin e Shish per oficeret e implikuar per trafik droge dhe denkospirim te operacioneve policore shefi i komisariatit delvine esht Vangjel Xhavara i shkarkuar nga qeveria ton e PD dhe i rikthyer nga Edi shullazi sot ky polic trafikant esht oficer ne fushkruj .un te kam drg sms dhe me shpejt per kete person i cili prishi aksionin kundra Balilit disa her .”