Shqiperia

Zbulohet i besuari i Taulant Ballës, të gjitha punësimet kalojnë nga ai

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar ditën e sotme kreun Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Ballës, se të gjithë punësimet që bëhen në Librazhd kalojnë nga ai.

Në një status në profilin e tij në ‘Facebook’, Berisha thotë se si sekser Balla përdorë shoferin e tij, të quajtur Avni Mema.

Postimi i plotë:

Taulant Balla pret gjoba per çdo vend pune dhe çdo legalizim. Ai ka per sekser shoferin e tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Ne librazhd behet nami doktor te gjitha vende pune legalizime e shum e shum te tjera kalojn nga Dora e sekserit shoferit te deputetit Taulant Balla,avni mema ky esht ndermjetsi po paguhen shuma te medha parash deputetit nepermjet kti sekseri per nje vend pune apo per legalizim banesash te lutem denoncoje kete fenomen ky plehra duhet te shkoj ne burg”