Shqiperia

Zjarr në kabinën elektrike në Tiranë, gjendet brenda një trup i pa jetë

Një person ende i paidentifikuar ka humbur jetën në orët e mbrëmjes së të hënës, pasi është djegur brenda një kabine elektrike.

Policia ka bërë të ditur se rreth orës 21:55, në rrugën “Muhamet Deliu”, brenda kabinës elektrike nga zjarri i shkaktuar është djegur plotësisht një shtetas i paidentifikuar.

Grupi hetimor po kryhen veprimet ne vendngjarje po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.