Zyrtari i PD: Policia ka nisur të na përgjojë për protestën e të hënës

Kreu i departamentit të politikes se jashtme në PD, Kreshnik Çollaku, ka lajmeruar sot se teksa pritet qe nga e hena opozita te pershkallezoje aksionin e saj ku ka lajmeruar per bllokim te trafikut, policia e shtetit ka nisur pergjimet e organizatoreve te protestes.

 

Statusi:

Burime te sigurta nga policia shtetit tregojne se kane filluar #pergjime te krereve te Opozites dhe Organizatoreve te Protestes.

Qe keta e kane ves kete pune kjo dihet…por edhe fundi tyre dihet gjithashtu.

Sidoqofte demokrate dhe opozitare duhet te dini se keto ore kur telefononi dike nuk jeni dy por tre…ndaj bejini te fala edhe pergjuesit ne turn !!!

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne