17 personat më të kërkuar në Fier, policia bën thirrje: Kujdes nëse i shikoni/ FOTO+EMRAT

Pas publikimit të listës me 10 personat më të kërkuar në Vlorë, policia ka nxjerrë 17 personat në kërkim me rrezikshmëri të lartë në qarkun e Fierit.

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve që kanë informacione për vendndodhjen e tyre të telefonojë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”- apelon policia.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne