SHQIPERIA

Damian Gjiknuri paraqitet në SPAK

Deputeti socialist dhe ish-ministri Damian Gjiknuri është paraqitur mëngjesin e kësaj të premteje në ambientet e Prokurorisë së Posaçme. Ende nuk dihet ende se për

Read More