Shqiperia

Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot

Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot. Në pamje duket personi i vrarë, me dhe pantallona të zeza. Ai ndodhet anash avionit, pranë barkut, ku ndodheshin edhe paratë.

Para tij, ndodhet grabitësi tjetër por me uniformë tjetër, me uniformë operacionale teksa me armën e ngritur kërcënon punonjësit. Të dy mbajnë në duar doreza.

OPINIONE