Shqiperia

Del lista e dytë/ Kush janë 47 drejtorët dhe zv.drejtorët e Policisë që do të kalojnë në Vetting

Është publikuar lista e dytë e drejtuesve të Policisë së Shtetit, që do t’i nënshtrohen ligjit të Vettingut.

“BalkanWeb” ju sjell më poshtë emrat e 47 drejtorëve dhe zëvendësdrejtorëve të policive në rrethe, që do të kalojnë në “sitën” e Vettingut.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë që në listën e parë të Vettingut ishin gradat kryesore në Policinë e Shtetit, ku kryesonte Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu./Balkanweb/