Shqiperia

Djali i Fahri Balliut tregon jetën e vështirë: Ja se si nga kamarier arrita të bëhem deputet i PD-së me forcat e mia

Djali i Fahri Balliut, Klevis Balliu ka treguar për herë të parë vështirësitë e jetës.
I ftuar në emisionin “Mos i fol Rudinës”, ai ka treguar se si i është dashur të punojë që në moshë të vogël për të fituar disa të holla.
Balliu sjell për herë të parë rrugën e vështirë se si mundi që nga “tabakaja” e lokalit të hyjë në Parlament si deputet i PD-së.
Ai thotë se këtë e ka arriut me forcat e tij.
“16 vjeç kam punuar kamerier te Piazza… Në një rast nuk e gjeta babin dhe u futa nëpër zyrat e PD-së
dhe gabimisht u futa dhe të zyra e doktorit, z. Berisha”, është shprehur djali i Fahri Balliut i cili duhet të ketë vuajtur shumë.

OPINIONE

INTERVISTA