Shqiperia

E RËNDË/ 31-vjeçari hidhet nga kati i katërt i pallatit, ndërron jetë rrugës për në spital

Një i ri ka gjetur vdekjen rrugës për në spital, pasi u hodh nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Elbasan dhe sipas policisë vīktima ka mbetur shtetasi 31-vjeçar, me inicialet U.Xh.

“Shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka nderuar jetë”– njofton policia.

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan, shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga ballkoni i banesë së tij nga kati i katërt i një pallati dhe rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tpz

Etiketa

OPINIONE

INTERVISTA