Shqiperia

E rëndë në Peqin, gjendet i mbytur në lumin Shkumbin 9-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Kurtaj në Peqin.

Një 9-vjeçar, banues në fshatin Kurtaj, është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin.

Nga hetimi paraprak dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./tpz

OPINIONE