Edi Rama godet gazetaren Ambrozia Meta

Rama iu pergjigj pyetjes dhe përdori kontakt fizik ndaj gazetares, e cila po kërkonte llogari se përse paratë e taksapaguesve shqiptarë shkojnë për portin e ri, ndërsa në portin aktual të Durrësit po shiten në ajër apartamentet e një investitori privat.

Ndaj gazetares nuk është hera e parë që përdor dhune Kryeministri Edi Rama.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne