Shqiperia

FOTO/ Policia nxjerr listën: Këta janë personat më të kërkuar në qarkun e Durrësit

Policia e Shtetit ka publikuar sot në faqen zyrtare të Facebook, listën e disa personave të shpallur në kërkim në qarkun e Durrësit, duke u bërë thirrje qytetarëve të denoncojnë nëse kanë informacion lidhur me vendndodhjen e tyre.

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo në aplikacionin “Komisariati Dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në këtë njoftim.

Etiketa