Shqiperia

Humb jetën në aksident 31-vjeçari në Durrës

Një 31-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident në Durrës. Burime nga policia bëjnë të ditur se në orën 19:00, në Shkallnur, duke drejtuar motorrin tip “Skuter”, shtetasi A.K., 31 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë ka ndërruar jetë.

Ndërkaq, blutë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 15.06.2020, 19:00, në Shkallnur, duke drejtuar motorrin tip “Skuter”, shtetasi A.K., 31 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes./Tpz

OPINIONE

INTERVISTA