Iranianët i apelojne familjarëve të tyre në Shqipëri të lënë MEK-un e kthehen në Iran

Mesazhi i Z.Mohammad Reza Mohammadnejad për vëllain e tij Bahman, i mbyllur në kampin e Maryam Rajavit në Shqipëri!

Familjarët e zotit Bahman Mohammad-nejad, i cili aktualisht po mbahet rob nga kulti i MEK në Shqipëri, i kanë dërguar një video mesazh qeverisë shqiptare, si dhe organizatave të të drejtave të njeriut duke u kërkuar atyre që ta lënë familjen të hyjnë në Shqipëri në mënyrë që të takojnë vëllanë e tyre pasi kanë  39 vjet të ndarë./gazetaimpakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne