Islamofobi Video

Katoliku Fahri Balliu sulmon te paret e tij turq

Katundari Fahri Balliu ne intervisten qe ka dhene me poshte per gazetarin injorant kosovar Baton Haxhiu, sulmon turqit te cilet i shpall aziatik dhe armiq. Fahriu Balliu i njohur ndryshe edhe si Bahri Falliu eshte nje nga idiotet, veterane te Partise Demokratike ne Shqiperi dhe mik i Lulzim Bashes. Fahriu eshte konvertuar ne katolik sikur Tritan Shehu, nje tjeter deputet i PD-se ne Shqiperi, pas renies ne kontakt me prifterijte e semure te Vatikanit.

OPINIONE