Shqiperia

Moderatorja shqiptare pendohet për gjynahet, mbulohet me shami

Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare.

Shpesh e vënë në shenjstër për fotot prookuese dhe veshjet shumë bujare, këtë herë Ilda ishte në Izrael për ndeshjen e Shqipërisë.

Gjatë kësaj vizite moderatorja shqiptare është mbuluar me shami dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komnetet.

“S’njihesh fare” i shkruajnë shumica që janë mësuar ta shohin të zheshur pak më tepër

OPINIONE

INTERVISTA