Shqiperia

“Në Shkodër hiqet portreti i Ismail Qemalit dhe vendoset Edi Rama”

Ish- kryeministri Sali Berisha publikon një foto nga zyrat e ALUIZN-it në Shkodër.
Ai shkruan se në këto zyra është hequr portreti i Ismail Qemalit dhe është vendosur fotoja e Edi Ramës.

“Noriega zevendeson me foton e tij edhe portretin e Ismail Qemalit ne zyrat e Narkoshtetit!”, shkruan Berisha. Lexoni mesazhin dhe shikoni foton qe dergon punonjesi dixhital! sb

“Prsh doktorr nderkoh te aluizmi shkoder shikoni diktatorin” Nuk dihet sesa i vërtetë mund të jetë ky informacion i publikuar nga Berisha pasi në foto dallohen edhe portrete të tjera brenda zyrës, si ai i kreut të ALUIZN-it, Artan Lame.

OPINIONE