Ngrica dhe ftohtë, ditët e fundit të 2018

Ditët e fundit të 2018 do të na shoqërojnë me një mot të ftohtë.

Sipas Meteoalb, duke filluar nga pasditja e ditës së sotme do të dominojë një mot i kthjellët, por i ftohtë.

Ndërkohë dita e hënë u shoqërua me reshje të pakta shiu dhe dëbore, që dominuan në të gjithë territorin.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne