Shqiperia

Përplasen makinat në Burrel, pesë persona të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel-Klos. Raportohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar pesë persona.

Në aksident janë përfshirë aksident automjetet me targa AA 460 CU dhe AA 208 AI. Ndërsa, të lënduar kanë mbetur drejtuesit e dy mjeteve H.K e B.H si dhe tre pasagjerë.

/tpz
Etiketa