Rajoni

Plas grushti, rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve (VIDEO)

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve.

Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna, sa që sigurimi nuk arriti ta ndalote këtë incident.

Shikoni pamjet më poshtë:

 

OPINIONE