Shqiperia

Rama poston gabimisht foto në Instagram, shfaqet me buzë të lyera me të kuqe dhe syze

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto të pazakontë në profilin e tij në Instagram. Kreu i qeverisë, shfaqet i relaksuar para pemës së Vitit të Ri, por ajo që tërheq vëmendje është pamja e tij.

Në foto, Rama shfaqet me syza dhe buzë të lyera me ngjyrë të kuqe. Me gjasë kryeministri ka qenë duke provuar efektet që mund t’u japësh fotove në Instagram dhe pa dashje e ka publikuar atë. Por ka ndërhyrë sërish duke e fshirë foton nga profili i tij.

Nuk dihet cili ka qenë qëllimi i kësaj fotografie të Ramës por mund të mendohet se ndoshta kryeministri po teston një look të ri.