Bota

“Selam Alejkum” nga Ronaldo dhe Khabib (Video)

Khabib Nurmagamedov është sportisti më i përfolur i javës në botë.

Ai përveç që është një sportist i suksesshëm, është edhe besimtar i devotshëm.

E për këtë ai gëzon respekt të madh nga të gjithë.

Madje ai bashkë me superyllin e Juventusit, Cristiano Ronaldon kanë përshëndet fansat e tyre, me përshëndetjen më të mirë në faqen e tokës “Salamun Aleykum”.

Burimi: Mesazhi.com

OPINIONE