Bota Historia

Serialit “Ertugrul” i shtohen aktorë të rinj

Kur kanë ngelur edhe disa ditë nga fillimi i sezonit të ri të serialit më të ndjekur “Dirilis Ertugrul” njoftohet se pjesë e kastit të aktorëve i janë shtuar dhe 3 aktorë të tjerë.

Xhirimet për sezonin e ri janë duke vazhduar,por akoma nuk dihet se kur do të fillojë të transmetohet në ekran. Por tashmë është  e qartë se kasti i aktorëve të serialit sa vjen dhe bëhet gjithnjë e më i fuqishëm.

Producentët e serialit të cilët këtë verë kanë afruar shumë emra të njohur,së fundmi njoftuan se serialit do ti shtohen dhe tre aktorë të tjerë të njohur,të cilët janë Ilker Aksum, Eser Karabil dhe Enis Yildiz.

Etiketa