Shqiperia

Shkëlzen Berisha ironizon Komunitetin Mysliman: Nuk përkrahu kurrë denoncimet për…

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha përmes një statusi në rrjetet sociale ironizon Komunitetin Mysliman pas deklaratës që mbështet nismën e qeverisë për ndalimin e lojërave të fatit dhe fenomeneve të tjera negative si droga.

“Komuniteti Mysliman nuk ka përkrahur kurrë denoncimet e opozitës për kanabizmin e vendit por sot përkrah pa rezerva “luftën” e qeverisë kundër drogës”, shkruan Shkëlzen Berisha në rrjetet sociale.

OPINIONE