Shqiptari i befason të gjithë, gjesti i tij gjatë stuhisë në Katar po bën xhiron e rrjetit

Ky është shqiptari që u bë i njohur në vetëm pak kohë, dhe falë një veprimi kaq të thjeshtë.


Një ditë më parë, gjatë një stuhie në Katar, ku u bllokuan qindra banorë, Antani ka shpërndarë rreth 2000 pica falas, për të gjithë personat që kishin mbetur për orë të gjata në makinat e tyre.


Menaxheri i një biznesi të njohur në Katar, Sasso, është duartrokitur nga të gjithë, ndërsa të shumtë kanë qenë ata që e kanë filmuar dhe shpërndarë në rrjetet sociale duke e cilësuar si “hero” të ditës.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne